facebook cz en 
 
 

O nás

Jsme manželé, kteří valnou část života prožili v Praze, kde jsme si užívali, studovali a hlavně budovali kariéru.

Martin - mojí srdcovkou je restaurace Eska v Karlíně oceněná Michelin Bib , kde pracuji jako Executive Chef. Zkušenosti jsme sbíral napříč restauracemi a kuchařskými soutěžemi mj. v restauraci La Degustation Boheme Bougeoise. Vaření a vše co s ním souvisí je pro mě náplní života, gastronomie mě chytla za srdce a neustále žene dál. Mám rád vaření s divokými bylinkami, neobvyklé suroviny a zapomenuté recepty babiček.
K přírodě mě to táhne tolik, že jsme prodali byt v Praze, koupili dům na Sázavě. Nově jsem začal relaxovat u vyrábění keramiky.

Markéta - po neúspěšných přijímačkách na diplomacii jsem šla prozatím studovat hotelnictví a gastronomii a jsem moc ráda, že už jsem v tomto oboru zůstala. Po několika zkušenostech po různých restauracích jsem na pět let zakotvila jako manažerka v pražské restauraci Pizza Nuova, jež je členem skupiny Ambiente. Před odchodem na mateřskou jsem ještě stihla posbírat pár zkušeností v hotelu King´s Court Praha.

Protože jsme se rozhodli založit rodinu, naše další kroky vedly na venkov. Rádi bychom Vám nabídli to, co Venkoff nabízí nám.

 
     
Venkoff.cz